تخفیف‌ها و قیمت جشنواره‌ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی‌شود
توجه : برای فیلتر کردن نمایش ها در نمودار بر روی عنوان هریک کلیک کنید .

شهید علیرضا نورالهی

شناسه ایثار شهید : 00001283 دسته:

لطفا پیش از ارسال دلنوشته خود درباره شهید موارد زیر را مطالعه و بررسی نمایید.

الف) متن دلنوشته شما قبل از انتشار در وبسایت ، به طور دقیق بررسی می گردد و پس از تایید با نام خودتان برای عموم منتشر می گردد. بنابراین خواهشمندیم در ارسال متن خود دقت نمایید.

ب) در صورتی که دلنوشته ارسالی شما دارای محتوایی باشد که بتوان روی آن کار بیشتری کرد ، با هماهنگی خودتان ، ویراستاران وبسایت از نظر ادبی آن را ویرایش نموده و پس از ایجاد شاخ و برگ مناسب ، نسبت به انتشار آن در بخش های دیگر وبسایت اقدام می نمایند.

ج) توجه نمایید که از انتشار محتوای دارای اصطلاحات و الفاظ نامناسب ، محتوای مغایر با قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و هرگونه محتوایی که رنگ و بوی سیاسی و جناحی داشته باشد ، جدا معذوریم.

د) استدعا داریم که فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌ از‌ حدِ معمول ، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. تنظیمات دقیق متن ارسالی شما توسط ویراستاران وبسایت انجام می گردد.

خاطره شهید خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 خاطره برای شهید علیرضا نورالهی

  1. توسطدر تاریخ

    سلام عليرضا جان دوست و هم کلاسی اول دبیرستان بعثت امام زاده حسن منطقه 17، می دونی وقتی نقل مکان کردیم و به منطقه 14 کوچ کردیم سالها ازت بی خبر بودم. یادته کنارهم ردیف وسط، میز دوم می نشستیم. هیچ وقت بهم نگفتی علت خستگی هات در کلاس که گاهی چشمات خواب آلود می شد به خاطر حراست و نگهبانی هایی بود که شبها برای امنیت محل تا صبح بیدار می موندی و وقتی دبیر علت چرت زدنت را می پرسید تنها عکس العمل تو عذر خواهی و احترام به دبیر بود. یادته چون اسم من و تو در دفتر حضور و غیاب پشت سرهم بود گاهی حضور و غیاب هامون اشتباه ثبت می شد. یاد همه اون روزها و همه خاطراتش بخیر. دوست عزیزم بعداز سالها مزارت را پیدا کردم وبه عشق آن روزهای کنارهم بودن اشک ریختم. علیرضا جان سلام مرا به برادر شهیدم برسان و شفیع من باش.

    دوست و همکلاسی تو عليرضا مولائی