خانه عنکبوت ، به پایان سلام کن

خانه عنکبوت ، به پایان سلام کن

 

چه زیباست دیدن نابودی خانه عنکبوت ، همان خانه عنکبوتی که خود را بسیار قدرتمند و خطرناک نشان می داد. بله عاقبت ظالمان و غاصبان چیزی جز سرگردانی و نابودی نخواهد بود. بدین وسیله وبسایت دارالشهدای تهران حمایت مادی و معنوی خود از مردم مظلوم فلسطین و عملیات طوفان الاقصی را اعلام می دارد.

یکی از چیز هایی که تاریخ همیشه ثابت کرده است ، این بوده که ظلم هیچ وقت پایدار نیست. این روزها مردم همیشه مظلوم فلسطین بیش از هر زمان دیگری تحت فشار، کشتار و قتل و غارت قرار دارند. چرا که صهیونیسم های پلید تابهال اینقدر خود را نزدیک سقوط ندیده بودند و چون گرگی افسار بریده به جان مردم مظلوم فلسطین افتاده و با پنجه های خصم، سینه آن ها ها را می درند. باور آن سخت است که در قرن ۲۱ و در دنیای مثلا آزاد بشنویم و ببینیم آب و برق و مواد غذایی دارد را از مردمی منع کنند و آن ها را در محاصره کامل قرار دهند و صدا از کسی در نیاید.
باور آن سخت است که ببینم برخی از رسانه های دنیا شرافت و انسانیت خود را زیر پا گذاشته و با شانتاژ رسانه ای و دروغ پراکنی سعی بر پوشاندن چهره خبیث اسرائیل داشته و واقعیت ماجرا را به گونه ای دیگر جلوه می دهند. باور آن سخت است که ببینم عده ای نادان و گمراه این همه جنایت را نبینند و جای مظلوم وظالم را عوض کنند و پارا فرا تر گذاشته و از اسرائیل کثیف دفاع کنند. باور آن سخت است دیدن سکوت سلبریتی ها و اشخاصی که سرکوچک ترین مسائل دخالت کرده و موضع میگرفتند ;  گویی که اصلا اتفاقی نیفتاده.

(( آری امروز تمام ظلم و ستم یکجا جمع شده و گلوی بینوایان را می فشارند ))

هر کسی که سکوت کند باید بداند که چه خواهد و چه نخواهد شریک این خباثت بزرگ علیه انسانیت است.

سخنی به صهیونیسم و اسرائیل غاصب

گیرم که با کشتار وجنایت های بزرگ و بزرگتر توانستید چند صباحی نابودی خود را به تعویق بیاندازید ولی خودتان هم می دانید نابودی و انحلال کمترین تاوانی است که خواهید پرداخت و سرنوشت شماهم مانند تمام ظالمان تاریخ نابودی خواهد بود. و شمایید و چند برگ سیاه از تاریخ که رقم زده اید که آیندگان به جنایات شیطانی شما پی ببرند و لعنتتان کنند. چیزی نمانده که بازی شما به اتمام برسد و روزگارتان به سراید . خودتان خوب میدانید که نفس های آخرتان است.

توصیه میکنم اشغالگری را تمام کرده و بیشتر از این کارنامه خود را به لجن نکشید. بترسید از روزی که بدست همین مظلومین تکه پاره می شوید. تا دیر نشده فرار کنید و به جایی بروید که از آن آمده اید.

(( یادتان نرود وقتی قدرت ، ثروت و رسانه و… با شماست ولی موفق نمی شوید ٬ یقین کنید که خدا با شما نیست. ))

سخنی با حاکمان کشور های مسلمان

شمارا چه شده است؟ کی غیرت و شرافت را این هد به باد داده اید که ما ندیدیم ؟ تا کجا سکوت و ترس و وحشت؟ کدارم مسلمان است که از موجودی بیش از خدا بیشتر بخواهد بترسد؟ اگر یک جو غیرت و شرافت درونتان باقی مانده بیدار شوید و به داد برادران و خواهران مسلمانتان برسید. به خدا قسم از مرگ بالاتر چیزی نیست و ما بیشتر از یک بار نخواهیم مرد مگر مردم فلسطین چه چیزی از شما می خواهند جز حمایت ؟!! یادتان باشد در یکی از مهم ترین گردونه های تاریخ هستید و اگر نجنبید و درست به وظایف خود عمل نکنید، شما هستید و ذلت و سرافکندگی هم در دنیا هم در آخرت .

سخنی با برادران و خواهران  مسلمانم

امروز مردم فلسطیندر نوک پیکان جنگ عبری صهیونیسمی قرار گرفته اند و خواست و نا خواست در جنگی نابرابر مجبور به دفاع از جان و مال و ناموس خود هستند. اگر مسلمانیم بر ماست که ندای کمک خواهی خواهران و برادران فلسطینیمان را اجابت کنیم و هر جور که می توانیم با مال و اسلحه و جان مراقبشان باشیم. اسرائیل رفتنی است، نگذاریم با رفتنش غیرت و شرافتمان را همراه خود ببرد. از اسرائیل اعلام انزجار کنیم و در هرکجای دنیا که هستیم فضای زندگیشان را نا امن و تحت فشار قرار دهیم.

امیدوارم در این راه ثابت قدم بوده و بتوانیم نقطه ای سفید را در تاریخ از خود به جای بگذاریم.

به قلم دکتر رضا ترکی

خادم الشهداء
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *